چرا کسب و کار شما به یک وب سایت کاربر پسند نیاز دارد ؟

 چرا کسب و کار شما به یک وب سایت کاربر پسند نیاز دارد ؟

چرا کسب و کار شما به یک وب سایت کاربر پسند نیاز دارد ؟

یک وب سایت خوب و کاربرپسند بستری برای به اشتراک گذاشتن محصول شما و ابزاری کارآمد برای افزایش فروش شما است. این فقط چند دلیل است که شما باید روند ایجاد وب سایت را بسیار جدی بگیرید.

گام های ایجاد یک وب سایت

  1. مخاطبان خود را بشناسید
  2. طرح ظاهری وب سایت خود را انتخاب کنید
  3. محتوا با کیفیت بالا
  4. پیمایش کاربر پسند
  5. سرعت مهم است
  6. خلاقیت
  7. نسخه موبایل را فراموش نکنید

اهمیت طراحی وب سایت خوب

طراحی عالی وب سایت شما کلید موفقیت شماست. ساختار کاربر پسند این امکان را برای شما فراهم می کند تا اعتماد مشتریان خود را جلب کرده و از انها باز خورد خوبی بگیرید. همچنین ، تجربه مشتری های شما هنگام بازدید از وب سایت شما ، قسمت اساسی ارتباط شما با آنها است.

علاوه بر این ، اگر طراحی وب سایت شما درست باشد ، به مشتریان بالقوه شما کمک می کند با اطمینان به سمت آنچه که نیاز دارند حرکت کنند. بدین معنی که وب سایت شما به ابزاری کارآمد برای سودآوری و مشتری مداری تجارت شما تبدیل می شود.   

برداشت اول از وب سایت شما مهم است

اولین چیزی که هنگام فکر کردن در مورد آنچه یک وب سایت کاربر پسند ایجاد شده است  ، به ذهن خطور می کند ، قسمت بصری آن است. طراحی بصری خوب اولین چیزی است که وقتی مشتری شما برای اولین بار از صفحه وب شما بازدید می کند ، مورد توجه قرار می گیرد. این مانند زندگی واقعی است که با شخصی ملاقات می کنید شما معمولاً ابتدا آنها را با نگاه و سپس با توجه به "محتوای" آنها قضاوت می کنید. به همین دلیل ، طراحی وب سایت خوب ، بخشی اساسی در نمایندگی تجارت آنلاین شماست.   

مخاطبان و مشتریان خود را بشناسید

قبل از شروع به اقدام برای راه اندازی وب سایت  ، باید در مورد مخاطبان هدف خود فکر کنید. آیا آنها افرادی از تجارت ، متخصصان فناوری اطلاعات یا فقط افراد عادی و مصرف کننده نهایی هستند که به خدمات شما نیاز دارند؟ این به شما کمک می کند بهتر درک کنید که چگونه چشم انداز وب سایت آینده خود را شکل دهید.   

صفحه وب شما با طراحی ساده و حداقلی می تواند حرفه ای تر به نظر برسد. یا ، می تواند با تصاویر رنگارنگ یا تصاویر متحرک سرگرم کننده باشد. همه اینها بستگی به این دارد که چه چیزی مشتریان بالقوه شما را برای شروع همکاری با تجارت شما ترغیب می کند.  

همچنین ، بهتر است قبل از ایجاد یک طراحی وب سایت خوب ، نه تنها مخاطبان هدف خود را تعریف کنید ، بلکه هدف صفحه وب خود را نیز درک کنید به عنوان مثال هدف از ایجاد صفحه پرسش و پاسخ چیست ؟ 

سبک و طرح ظاهری و بصری خود را انتخاب کنید

این اصل طراحی وب سایت بسیار ساده است. آنچه باعث ایجاد یک وب سایت کاربر پسند می شود سبک منحصر به فرد است. شما باید دریابید که چه چیزی به بهترین وجه تجارت شما را نشان می دهد و چه چیزی به شما کمک می کند تا از وب سایت های دیگر متفاوت شوید به عنوان مثال عکس ها ، فیلم ها ،رنگ بندی  و غیره .

محتوای بصری با کیفیت بالا  

یکی از موارد بسار مهم برای ایجاد وب سایت خوب ، محتوای چندرسانه ای با کیفیت بالا می باشد. بدون درج محتوای بصری مانند تصاویر یا فیلم ها در آن ، نمی توانید یک وب سایت خوب ایجاد کنید. علاوه بر این ، باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. در غیر این صورت ، می تواند حتی جذاب ترین طراحی ها را خراب کند. 

عملکرد و کارایی بالا

برای داشتن یک صفحه وب کاملاً کاربرپسند ، نه تنها باید طراحی بصری و محتوای با کیفیت برای آن ایجاد کنید بلکه باید ان را کاربردی نیز کنید. به عنوان مثال فرایند خرید از مرحله دیدن جزئیات محصول تا ثبت سفارش و پرداخت بانکی باید به گونه ای باشد که با سرعت و قابل فهم برای عموم مردم باشد.

پیمایش کاربر پسند 

اولین چیزی که باید در مورد کارکرد طراحی وب سایت خود فکر کنید ، ناوبری کاربر پسند است (پیمایش و انتقال کاربر به صفحات مختلف در سایت ). ناوبری منطقی و واضح عنصر اساسی ایجاد یک وب سایت خوب است. همه چیز باید منظم و منظم باشد و هدف آن ارائه بهترین تجربه به بازدید کنندگان صفحه وب شما باشد.  

یکی از گرایش های طراحی بصری  ، طراحی منوهای غیر معمول است . بعضی اوقات ، هیچ منویی وجود ندارد. درعوض ، راه حلهای دیگری برای نحوه پیمایش در صفحه وب وجود دارد. این ایده طراحی می تواند به شما کمک کند تا برجسته شوید و خلاقیت بیشتری به کسب و کار خود اضافه کنید. اما به یاد داشته باشید که همیشه باید کاربر پسند باشد ، در غیر این صورت بازدیدکنندگان وب سایت شما فقط با آن عصبانی می شوند.  

از فاکتور های اصلی و مهم سرعت سایت است

کاربران اینترنت صبورترین افراد در جهان نیستند. اگر آنها از وب سایت شما بازدید کنند و بیش از چند ثانیه صبر کنند تا صفحه بارگذاری شود ، احتمالاً به یک سایت دیگر می روند. بنابراین ، باید پیش از این در مورد سرعت وب سایت خود و مدت زمان بارگیری برای بارگیری محتوای آن فکر کنید.  راه حل برای آن می تواند بهینه سازی ویدیو ، صدا  ، عکس و سایر محتوای بصری شما باشد. این باعث افزایش سرعت وب سایت شما می شود . 

نسخه موبایل

نکته مهم در مورد یک وب سایت کاربر پسند ایجاد نسخه موبایل آن است. شما باید به این واقعیت فکر کنید که ما در دورانی زندگی می کنیم که بیشتر محتوای آن از طریق تلفن های همراه و سایر دستگاه های قابل حمل مشاهده می شود. بنابراین ، باید نحوه عملکرد آن را در نسخه موبایل نیز در نظر بگیرید.

خلاقیت

خلاقیت یکی از مولفه های اصلی ایجاد یک وب سایت خوب است. هنگام ایجاد وب سایت بهتر است که مبتنی بر یک ایده باشد . نکته مهم این است که محبوب ترین روند طراحی وب سایت را با چیزی تازه و بدیع ترکیب کنید.

افزودن نظر جدید

در صورتی که وارد نشده باشید نظر شما بعد از تایید ادمین منتشر خواهد شد

نظرات بدون نمایش ایمیل و شماره تماس منتشر خواهد شد

وارد کردن فیلد های ستاره دار ( * ) الزامی است

 
 
 
 
 

 

0 نظر ثبت شده است